Trenerzy

Sławomir Młynarczyk - trener, coach

Sławomir Młynaczyk - trener sprzedaży

trener sprzedaży, coach, opiekun zarządzający, menager,  przedsiębiorca. 
Absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży Development-Partners
 
Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania „MATRIK”, a także koordynator Świętokrzyskiego Klubu Trenerów Zarządzania  „MATRIK”
 
 Magister ekonomii Politechniki Radomskiej o specjalizacjach - ekonomika i organizacja handlu i usług, polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorstw
Od czternastu  lat funkcjonuję w strukturach sprzedaży, ponad pięć  lat na stanowiskach kierowniczych w branży gastronomicznej, budowlanej, komputerowej, odzieżowej.
Od czterech lat zarządzam firmą szkoleniową i prowadzę warsztaty i szkolenia.
 
Żonaty, ojciec syna Marcela.  Moja pasją jest jazda na rowerze, MTB Cross maraton, zawody XC, kolarstwo szosowe,  a także bieganie i  narciarstwo (czynnie), ponadto "Dobra kuchnia" - gotowanie, piłka nożna ( kibic), a także ekonomia i psychologia. 

Jakub Stawicki - trener, coach

Jakub Stawicki - trener sprzedażyTrener sprzedaży, coach, opiekun merytoryczny

Absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży Development Partners
Magister Etnologii - Antropolog kulturowy Uniwersytetu Łódzkiego
Architekt wnętrz Politechniki Łódzkiej

Od trzynastu lat związany  z zarządzaniem sprzedażą, od handlowca do menedżera regionu, w branży budowlanej, odzieżowej, komputerowej, obuwniczej.

Od czterech lat prowadzi warsztaty i szkolenia.

Niestrudzenie poszukuję inspiracji by dzielić się nią z innymi. Noszę przy sobie kamienie- Urim- na Tak  i Thumim- na Nie. Są mi potrzebne kiedy dostrzegam Znaki. Słucham i jestem uważny. Pomagam w spełnianiu Własnej Legendy, wszystkim tym, którzy chcą słuchać. Ufam Zasadzie Przychylności w początku Podróży i Próbie Zdobywcy- na jej końcu. Wiem, że życie obdarza hojnie tego, kto jest wierny Własnej Legendzie. Mam swoją misję na ziemi.

Tata Szymona, Dobry Duch kilku ważnych Osób. Moją pasją są ważne książki i ważne spotkania. Postrzegam świat obrazami, fotografia, rysunek. Biegam, bo bieganie pomaga myśleć. Badam przeszłość, bo pomaga zrozumieć współczesne ludzkie wybory.Copyright 2013 - Sławomir Młynarczyk i Partnerzy © Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja - www.squaretech.pl